Dermoskin Medobiocomplex-E Erkek 60 Kapsül + Biotin Şampuan 200 ml

  • on_bilgilendirme: Ürün Markası: Dermoskin Ürün Boyutu: Dermoskin Medobyocomplex-M  60 Kapsül Biotin Şampuanı 200 ml   Etki Alanı: Saç Bakımı Özet Bilgi: Dermoskin Medobyocomplex-M  60 Kapsül Erkek & Hediye Biotin Şampuanı 200 ml Erkek Kullanım Şekli: Günde 2 Kapsül alınması tavsıye edilir. Ortalama kullanım süresi 3 - 6 ay arasındadır. Gerektiğinde daha uzun süreli 6 - 12 Ay kullanıma uygundur. Dermoskin biotin şampuan Saç Dökülmelerine Karşı Sık Kullanım Şampuanı Dermoskin Biotin Şampuan saçlı derinin ve saç tellerinin üzerinde hiçbir kalıntı bırakmadan hassas bir şekilde temizlenmesine yardımcı olup, canlılık kazandırır. Biotin saç folikülünü besler, saçın doğal direncini ve dayanıklılığını arttırmaya, saç kaybını önlemeye ve saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Saw palmetto, DHT oluşumunu engelleyerek saçın dökülmesine neden olan etkiden kurtulmasına yardımcı olur. Tea Extract, Saçlar esnekleşir ve parlaklık kazanır. Kullanım Şekli: Saçlar ılık suyla ıslatılarak BİOTİN şampuan uygulanır ve kremsi bir köpük elde edilir. 3 dk saçlı deri üzerinde bırakılır daha sonra suyla iyice durulanır.
  • Ürün Kodu: IF0AI7GW3V
  • Barkod: 8697960000281
  • Marka: Dermoskin
  • Kategori: Saç Bakımı & Şampuan
  • Stok: 14
  • Fiyat
  • 400,90 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Dermoskin Medobiocomplex-E Erkek 60 Kapsül + Biotin Şampuan 200 ml


Ürün Markası:
Dermoskin

Ürün Boyutu:
Dermoskin Medobyocomplex-M  60 Kapsül Biotin Şampuanı 200 ml
 
Etki Alanı:
Saç Bakımı

Özet Bilgi:
Dermoskin Medobyocomplex-M  60 Kapsül Erkek & Hediye Biotin Şampuanı 200 ml Erkek

Kullanım Şekli:
Günde 2 Kapsül alınması tavsıye edilir. Ortalama kullanım süresi 3 - 6 ay arasındadır. Gerektiğinde daha uzun süreli 6 - 12 Ay kullanıma uygundur.

Dermoskin biotin şampuan
Saç Dökülmelerine Karşı Sık Kullanım Şampuanı
Dermoskin Biotin Şampuan saçlı derinin ve saç tellerinin üzerinde hiçbir kalıntı bırakmadan hassas bir şekilde temizlenmesine yardımcı olup, canlılık kazandırır.
Biotin
 saç folikülünü besler, saçın doğal direncini ve dayanıklılığını arttırmaya, saç kaybını önlemeye ve saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur.
Saw palmetto, DHT oluşumunu engelleyerek saçın dökülmesine neden olan etkiden kurtulmasına yardımcı olur.
Tea Extract, Saçlar esnekleşir ve parlaklık kazanır.

Kullanım Şekli:
Saçlar ılık suyla ıslatılarak BİOTİN şampuan uygulanır ve kremsi bir köpük elde edilir. 3 dk saçlı deri üzerinde bırakılır daha sonra suyla iyice durulanır.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...